Тепер обіди у їдальні Фастівського академічного ліцею №9 будуть ще смачнішими, адже завдяки державній субвенції (на умовах співфінансування з міського бюджету) закуплено сучасне обладнання на харчоблок!
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/parokonvektomat_1-1-1024x930.jpg)
Тепер обіди у їдальні Фастівського академічного ліцею №9 будуть ще смачнішими, адже завдяки державній субвенції (на умовах співфінансування з міського бюджету) закуплено сучасне обладнання на харчоблок!
Read More