Новини від 3-А
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/zobrazhennya_viber_2020-09-24_16-45-48-1-768x1024.jpg)
Початок нового навчального року 2020 видався стрімким та успішним, учні 3-А класу відразу включилися в роботу і поринули в цікаве шкільне життя. І сьогодні вони працюють із задоволенням, намагаються виконувати всі завдання щонайкраще.
Діти із завзяттям попрацювали над проєктом «Хліб – усьому голова!» Кожна група з гордістю захищала свою роботу. Учні продемонстрували неабияке вміння дикторського та виразного читання. Успішний результат надихнув на подальшу працю.
Маленькі дослідники спробували себе в ролі укладачів підручників. Власними силами виготовили маленькі дитячі енциклопедії на різну тематику. Працюючи в групах, шукали відповіді на запитання «До чого приводять лінощі». Як результат – прийшли до висновку, що лінь – найбільша перешкода на шляху до мети. Тепер учні 3-А класу точно знають, що лише наполегливість і праця – запорука успіху.