У День Вишиванки
Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди. Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України. Учні нашого ліцею теж приєдналися до цього свята.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img-728390680ba2978a2c55881b86f25afd-v-5-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/20210520_105807-7-1024x576.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img_20210520_134528-1024x766.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img_0866-1-rotated.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img_0868.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img-d1c658a8da85073319ae9e3658ce20ed-v-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/img-44f202f7ef52c58ed0ade32b7f73fa75-v-1024x768.jpg)