Зустріч з письменницею
25 вересня у Фастові відбувся Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль “Палієва Осінь” в оновленому форматі. Захід став головною літературною подією року на Київщині. Учні 7-Б та 7-Д класів Фастівського академічного ліцею №9 відвідали зустріч з Валентиною Вздульською – нашою землячкою, дитячою авторкою, чиї книги вчать у школі, співзасновницею сайту про дитячу літературу “Казкарка”. Діти з захопленням слухали цікаві розповіді письменниці. У гостей була можливість сфотографуватися з авторкою та придбати її книги з автографом.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210925_125329-1024x768.jpg)