Збережи пам’ять! До 87-х роковин Голодомору
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/3n3p516062075866wlnb.jpeg)
“Все менше і менше лишається серед нас живих свідків Голодомору. Тим більш важливо берегти пам’ять про ті часи і про ті випробування, які випали на долю українців. І не лише берегти, але і переосмислювати, передаючи ці знання наступним поколінням – чи це буде музейний артефакт, чи споглядання сімейного фото, зробленого до Голодомору, чи прививання дітям шанобливого ставлення до їжі і пояснення уроків історії. І свічка пам’яті – це той жест, який має об’єднувати українців. Такі традиції шанування жертв великих національних трагедій є у різних народів. І це справді те, що об’єднує людей у єдиний народ”.
Володимир Тиліщак.