ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ III ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ
Денисюка Нікіту (8 клас) – I місце, Мельник Лілію (9 клас) – I місце, Лазовську Юлію (10 клас) – II місце та вчителя, який підготував переможців, Срібного Олександра Миколайовича.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/phisics.png)
Денисюка Нікіту (8 клас) – I місце, Мельник Лілію (9 клас) – I місце, Лазовську Юлію (10 клас) – II місце та вчителя, який підготував переможців, Срібного Олександра Миколайовича.