До Днів Європи 2022

 День Європи святкується Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня, тобто 21 травня 2022 р. Святкування в ЄС насамперед спрямовані на поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу та утвердження спільних європейських цінностей. Цього року Дні Європи в Україні особливі – ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Учні 11-х класів провели онлайн-конференцію на тему “День Європи. Єдність у різноманітності”, виступи були присвячені  головній меті Європейського Союзу – захищати ці цінності в Європі та сприяти миру та добробуту громадян країн-членів, було зазначено, що Європейський парламент зі свого боку дбає, щоб ці цінності були відображені у законодавстві Європейського союзу.

Дням Європи були присвячені виховні заходи та бесіди в молодших та середніх класах ліцею. Спілкуючись за допомогою платформи ZOOM, учні розповідали про свій досвід перебування в європейських країнах, ділилися враженнями, мріями, брали участь у вікторинах, присвячених історії Європейського Союзу, намалювали малюнки, створили колажі.