НМТ на 200 балів!
Цьогоріч, через війну, випускникам які бажали вступити до вищих навчальних закладів було запропоновано скласти національний мультитест з трьох предметів – української мови, математики та історії України. Традиційно випускники Фастівського академічного ліцею №9 показали гарні результати. Особливо хочеться відзначити учнів, які набрали максимальні 200 балів! З математики найвищий результат мають Бондар Вікторія, Козлов Андрій (вчитель Нечай Галина Іванівна) та Сітніков Михайло (вчитель Орлова Ольга Миколаївна). З історії України на 200 балів тести склали Протазанов Артем та Зуй Марія (вчитель Мосіюк Наталія Леонідівна). Вітаємо випускників та вчителів, які їх навчали.
Пишаємось нашими випускниками! Щасливого майбутнього у переможній Україні!
![Фінальна інструкція до НМТ 2022: дати, запрошення, е-кабінет, мотиваційний лист](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2022/07/Instruktsia-NMT-2022-daty-zaproshennia-e-kabinet-motyvatsijnyj-lyst.png)