Європейське молодіжне мережування
4 жовтня в рамках європейського молодіжного мережування за ініціативи Молодіжної ради м. Фастова відбулася перша конференція між шкільною молоддю міста Фастова та нідерландського міста Алтен
. У ході зустрічі наші старшокласники мали змогу дізнатися багато нового про історію Нідерландів, а однолітки з Алтена – поглибили знання про надзвичайно цікаву історію України як європейської суверенної демократичної держави. Подібне спілкування сприятиме молодіжній інтеграції України в
. У черговий раз отримали засвідчення безпрецендентної підтримки
на шляху до такої омріяної Перемоги від молоді
. Дякуємо нашим захисникам та захисницям ЗСУ та таку можливість!