Цікава наука
13 березня у нашому ліцеї відбулась зустріч із науковим просвітником, волонтером – Олегом Стасюком!
Діти разом із паном Олегом робили експерименти з азотом, сухим льодом, пропускали через себе струм 15 тис. вольт. Також були експеременти з альгінатами й актилатами з виготовленням гідрогелей. Учні мали можливість поласувати замороженим коктейлем і сорбентом із рідкого азоту. Діти та дорослі були взахваті від таких цікавинок!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981587_121-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981581_121-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981582_121-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981584_121-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981585_121-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981586_121-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5228769181757981589_121-768x1024.jpg)