IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з інформатики
11-го та 12-го квітня відбувся IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з інформатики. Честь ліцею та міста у складі команди Київської області захищали Ільющіц Артур (10-А клас) та Заранік Максим (11-А клас).
Бажаємо нашим майбутнім програмістам успіхів у розвитку власних ідей та легко обрати свій індивідуальний ІТ-шлях.
Дякуємо та пишаємося вами!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1681366541264-1024x576.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1681366541310-1024x576.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1681366541285_1-1024x696.jpg)