Випуск 2023!
30 червня 52 випускника Фастівського академічного ліцею №9 отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту! Батьки, вчителі, друзі прийшли привітати випускників. За високі досягнення в навчанні Андрощук Анна, Баришполь Роман, Вишневська Маргарита, Лазовська Юлія, Ткачук Наталія, Стрельцова Вікторія, Шиян Олексій нагороджені Золотими медалями. Срібні медалі отримали: Журавель Вікторія, Казакова Поліна та Кононенко Софія. Свято прощання зі шкільним життям було щирим та позитивним. Щасливої життєвої дороги, дорогі випускники 2023-го року!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_7892-1024x683.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_7693-1024x683.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_7705-1024x683.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_7736-1024x458.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_7832-1024x683.jpg)