10 років Гідності та Свободи

10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Того листопадового вечора ніхто не здогадувався, що в історії не тільки України, а й усього світу починається новий етап і що події, які відбуватимуться наступні 94 дні – перший крок на шляху до драматичних геополітичних змін.

 Цьогорічна кампанія до Дня Гідності та Свободи проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи», акцентуючи на нашій рішучості перемагати. З нагоди її відзначення,  у школі відбулися заходи, спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей: уроки мужності, години  спілкування «Небесна сотня. Герої, які змінили хід історії», а також загальношкільна хвилина пам’яті.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. 

Слава Україні! Героям слава!