10 років Гідності та Свободи
10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Того листопадового вечора ніхто не здогадувався, що в історії не тільки України, а й усього світу починається новий етап і що події, які відбуватимуться наступні 94 дні – перший крок на шляху до драматичних геополітичних змін.
Цьогорічна кампанія до Дня Гідності та Свободи проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи», акцентуючи на нашій рішучості перемагати. З нагоди її відзначення, у школі відбулися заходи, спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей: уроки мужності, години спілкування «Небесна сотня. Герої, які змінили хід історії», а також загальношкільна хвилина пам’яті.
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
Слава Україні! Героям слава!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5400269167212483309_121-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5400269167212483308_121-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/img-351893a9acc329fb4afc95829069271a-v-1024x576.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/img-5967942f71790d2d4e18aab272cd9733-v-1024x576.jpg)