90-ті роковини Голодомору

Голодомор 1932-1933 років — це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських родин. Щорічно у четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Цьогоріч це відбудеться 25 листопада 2023 р.

Пам’ять про Голодомор – це більше ніж спогади трагічних подій минулого. Це осмислення історії Голодомору в контексті сучасної російсько-української війни. Протягом тижня у ліцеї відбулися заходи,  під час  яких учні згадували  про трагічне минуле свого народу. Класними керівниками, вчителями історії проведені години спілкування, круглі столи, уроки історичної пам’яті «Моторошні дні в історії українського народу». У шкільній бібліотеці протягом тижня діти мали змогу переглянути  книжкову виставку «Голодний 1933-й» та книгу Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…