Майстер-клас для вчителів біології
Упровадження принципів STEM-освіти в навчальний простір Нової української школи сприяє створенню принципово нової моделі навчання з новими можливостями для вчителів і учнів.
30 листопада вчитель біології Незола Алла Сергіївна провела майстер-клас для педагогів Фастівської міської територіальної громади “Використання елементів STEM–освіти на уроках біології та основ здоров’я у сучасній школі». Вона поділилась досвідом щодо використання різноманітних технік та прийомів STEM–освіти.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1701364617724-1024x576.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1701364601088-1024x576.jpg)