Акція 16 днів проти насильства
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Учні нашої школи активно долучилися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Протягом тижня було проведено низку тематичних виховних заходів, бесід та інтерактивних занять на теми: “Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?”, «СНІД – загроза людства!», «Насильству – СТОП!», “Мій улюблений світ без насильства”.
5 грудня в стінах Фастівського академічного ліцею № 9 відбулася зустріч учнів 8-х класів з представником Служби у справах сім’ї та молоді – Вікторією, начальником ювенальної превенції Петручиком Ярославом Михайловичем та дільничим офіцером Нітуном Денисом Юрійовичем. Вони провели бесіду з підлітками про попередження булінгу, види насильства, покарання та притягнення за скоєння злочинів, насилля, проступків.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-df07438455af35aff03294ceff97d544-v-1024x473.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-732500c649eb76ef2e5c95fd101fc774-v-1024x473.jpg)