День Святого Миколая
Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 6 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Свято, коли збуваються найзаповітніші мрії та відбуваються дива!
Шумно і гамірно сьогодні у школі, до слухняних діток завітав Святий Миколай!
Лідери учнівського самоврядування підготували чудову виставу. У ній діти ще раз наголосили, як важливо робити добро і бути чемним, тоді у світі запанують мир і злагода.
Після виступу всі маленькі глядачі отримали від Святого Миколая довгоочікувані подарунки.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-dd4349fc42fd94e32684b26be6b01069-v-1-766x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-39db9d0fd9965b945495e3a8525be36c-v-1024x766.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-bcd06a8ef0dde3f3e6d95390db7689b1-v-766x1024.jpg)