Майстер-клас для вчителів англійської мови
26 грудня відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови “Застосування ігор на уроках англійської мови як мотивуючий фактор освітньої діяльності учнів”
Керівники майстер-класу Орлівська А.Ю. та Дідківська І.В. поділились творчими ідеями досвіду та власними напрацюваннями щодо використання ігрових технологій, а також ознайомили колег із різноманітними ігровими техніками та цікавими прийомами роботи.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-016edf7f39422ec721f04514d23b5c06-v-1024x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-f1bf05a583b0fec6c0793867564e5a1f-v-1024x1024.jpg)