Вітаємо
Вітаємо команду нашого ліцею з ІІ місцем у міському етапі Київських обласних спортивних ігор серед дітей різних вікових категорій в рамках проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу” серед дівчат (керівник Ковтуненко В.В.)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-9fa28270c992f9c66db729ea420d0541-v-1024x766.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-ffdaede76f636c1194d70972b3878eb9-v-1024x768.jpg)
Вітаємо команду нашого ліцею з ІІ місцем у міському етапі Київських обласних спортивних ігор серед дітей різних вікових категорій в рамках проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу” серед дівчат (керівник Ковтуненко В.В.)