Урок волонтерства
ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за
підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства
молоді та спорту ініціювала новий проєкт, що сприятиме обізнаності про важливість волонтерської
діяльності.
У межах цього проєкту, для учнів 10-Г класу був проведений «Шкільний урок волонтерства» — ініціатива, що покликана надихнути підлітків займатися волонтерством. Заняття для учнів провели представники Фастівського молодіжного центру, які ознайомили учнів з історією виникнення волонтерського руху, розповіли, як маленькими кроками досягти значних результатів, а також поділилися інструментами, що допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240416_144240_421-1024x682.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240416_144253_032-1024x682.jpg)