38-і роковини Чорнобильської катастрофи
Сьогодні, 26 квітня, ми відзначаємо 38-і роковини Чорнобильської катастрофи – жахливої трагедії, яка стала глибокою раною на тілі нашої нації. У цей день ми вшановуємо пам’ять про загиблих героїв, які віддали свої життя, борючись з наслідками аварії, а також всіх, хто постраждав від цієї катастрофи. Нехай їхні жертви не будуть марними і нагадують нам про важливість безпеки в ядерній промисловості та необхідність пильності при використанні атомної енергії.
До річниці Чорнобильської катастрофи у ліцеї проведені різноманітні заходи: години пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу», години історії «Мужність і біль Чорнобиля», екологічні години «Чорнобильська катастрофа та її наслідки». У бібліотеці ліцею створена виставка-інсталяція “Чорнобиль – трагедія і подвиг”.
Нехай цей день стане нагадуванням про потребу в безпекових технологіях, відповідальному використанні ресурсів та пам’яті про тих, хто став жертвою недбалості. Нехай такі трагедії ніколи не повторяться! Пам’ятаймо про Чорнобильську трагедію!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240426_111415_394-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240426_111414_902-1-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-8d7502667c320007171b1e1fe727d79e-v-1024x473.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-8928b562f0f0229202b908be6812a06b-v-1024x473.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-b91092f5d00074d61698e57b36bbe88b-v-1.jpg)