Вітаємо
Вітаємо команду юнаків нашого ліцею з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед дітей різних вікових категорій в рамках проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з футзалу та ІІІ призовим місцем у фінальному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з баскетболу.
Дякуємо за підтримку керівникам команд Музиченку Михайлу Петровичу та Моравському Валентину Мар’яновичу.
Бажаємо подальших успіхів! Разом до Перемоги!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-fb803a8533907ec605022d0402aefe1c-v-1-e1708626591254-1024x668.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img20240427124939-1024x768.jpg)