Джура – 2024
Сьогодні завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).
Рої різних вікових груп “Соколята”, “Мольфари”, “Сокіл” гідно представили наш ліцей на І етапі гри.
Рій “Мольфари” посів ІІ місце в конкурсі “Перетягування линви”.
Рій “Сокіл” – посів І місце в конкурсі “Фізична підготовка”, ІІ місце в конкурсі “Відун”, ІІ місце в конкурсі “Саперна підготовка”, ІІІ місце в конкурсі “Пластун”, ІІІ місце в конкурсі “Смуга перешкод”.
Змагання стали чудовим елементом виховання національно-патріотичних переконань, підготовки до військової служби та захисту своєї Батьківщини та залишила в пам’яті учасників незабутні спогади.
Бажаємо усім учасникам подальших звершень та великих перемог!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004682-1024x766.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004683-1024x766.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004684-1024x766.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004685-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004686-1-879x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004687-1-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004690-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1000004689-1024x768.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240524_111844_878.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240524_111225_107.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240524_111217_540.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240524_111234_304.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240524_111230_170.jpg)