Вітаємо наших випускників

Випускники нашого ліцею, які складали Національний мультипредметний тест (НМТ), отримали офіційні результати. І ми з гордістю ділимося їхніми досягненнями! 💙💛

Найвищий результат — 200 балів — здобули троє наших випускників:

Міляєва Анна200 балів з математики
Гріненко Артем200 балів з математики
Шолпан Анастасія200 балів з англійської мови

Щиро вітаємо наших талановитих учнів із блискучими результатами! Це заслужена винагорода за наполегливу працю, цілеспрямованість та віру у власні сили.

Дякуємо педагогам за професійну підготовку, знання та підтримку, а батькам — за турботу, мотивацію й віру в своїх дітей.

Пишаємося вами та бажаємо нових звершень, успішного вступу й яскравих перемог у студентському житті! Нехай попереду буде багато можливостей, натхнення та здійснених мрій!