Вітаємо наших випускників
Випускники нашого ліцею, які складали Національний мультипредметний тест (НМТ), отримали офіційні результати. І ми з гордістю ділимося їхніми досягненнями! 💙💛
Найвищий результат — 200 балів — здобули троє наших випускників:
Міляєва Анна — 200 балів з математики
Гріненко Артем — 200 балів з математики
Шолпан Анастасія — 200 балів з англійської мови
Щиро вітаємо наших талановитих учнів із блискучими результатами! Це заслужена винагорода за наполегливу працю, цілеспрямованість та віру у власні сили.
Дякуємо педагогам за професійну підготовку, знання та підтримку, а батькам — за турботу, мотивацію й віру в своїх дітей.
Пишаємося вами та бажаємо нових звершень, успішного вступу й яскравих перемог у студентському житті! Нехай попереду буде багато можливостей, натхнення та здійснених мрій!



