Зустріч з волонтерами
До Дня захисника України учні 6-Д класу провели зустріч з волонтерами міжнародного благодійного фонду «Мальви». Чернишенко Олег, тренер козацько-лицарського клубу познайомив учнів з козацькою зброєю, козацькими звичаями, а також, на жаль показав тубуси, уламки сучасної зброї. Батьки та учні подякували захисникам за їхню відданість та самопожертву, передали нашим воїнам газові балони з горілками та вологі серветки. Вогники в дитячих підказують, що ця зустріч була не останньою.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/screenshot-2023-10-04-16.43.15.png)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/screenshot-2023-10-04-16.42.16.png)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/screenshot-2023-10-04-16.42.22.png)