Вітаємо призерів літературно-мистецького конкурсу-огляду Фастівської територіальної громади «А ми тую червону калину підіймемо, а ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо».
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/viryu-v-majbutnye-2.png)
“Вірю в майбутнє твоє, Україно!”
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек “Вірю в майбутнє твоє, Україно!” учениці 8-а класу Вишняк Марія та Кононенко Катерина провели опитування серед учнів та вчителів із запитанням: ” Що ви будете робити, коли Україна переможе?”
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/kzimg_20231023_110623_931-1.jpg)
Козацькі забави – 2023
Вже традиційно в нашому ліцеї проходять “Козацькі забави” серед учнів 8-х класів. Такі змагання загартовують школярів спортивно та морально, сприяють їх патріотичному вихованню.
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/n_9414_14803495-e1697217269910-360x292.jpg)
Безпека на залізниці
13 жовтня для учнів 8-х класів проведено лекцію щодо профілактики травматизму на залізниці.
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/bez-nazvanyya-e1697215290892.jpg)
Зустріч з представниками Міжнародного медичного корпусу
13 жовтня учні 9-х, 10-х класів мали можливість поспілкуватися з представниками Міжнародного медичного корпусу на тему “Гендерно зумовлене насильство”.
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-14e7bd9207c2d2b328aba377eb533ab0-v-360x292.jpg)
Спортивні ігри учнівської молоді
Вітаємо команду ліцею, яка виборола 3 місце у змаганнях з нагоди Європейського тижня місцевої демократії “Спортивні ігри учнівської молоді 2023”.
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zavantazhennya-4.jpeg)
“Український сувенір”
Вітаємо призерів територіального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/logo-en.png)
Європейський тиждень місцевої демократії
У рамках Європейського тижня місцевої демократії у Фастівському академічному ліцеї №9 проведено ряд заходів.
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/870x489_0x0_detail_crop_20210901104306_a7f87075_fcaa110914900b42b88dd21defd97fd67f762efcbe8231c394d6a00405a6ffe7-360x292.jpg)
Майстер-клас з хімії
6 жовтня вчитель хімії Наталія Камінська провела майстер-клас для педагогів громади «Хімія на кухні». Вона поділилась досвідом щодо застосування знань з хімії на практиці.
Read More![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/screenshot-2023-10-04-16.43.15.png)
Зустріч з волонтерами
Учні 6-Д класу провели зустріч з волонтерами міжнародного благодійного фонду «Мальви»
Read More