Європейський тиждень місцевої демократії
У рамках Європейського тижня місцевої демократії у Фастівському академічному ліцеї №9 проведено ряд заходів. Відбувся круглий стіл «Виникнення та розвиток місцевого самоврядування в Європі», інформаційні хвилинки “Демократія – це цікаво та важливо”, зустріч з з головою Молодіжної ради Фастова Богданом Пасічником.
Учні ознайомилися з положенням Європейської хартії місцевого самоврядування, діяльністю міських рад, розглянули механізми та інструменти забезпечення прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях, говорили про надбаннями та досягнення функціонування місцевої демократії в Україні та Європі.
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-89c2e875ea55cf677c0eb57970a3b77c-v-1024x461.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5271882596051177082_121-1-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5271882596051177076_121-1-768x1024.jpg)
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-4e0ce8f40724b1c6975361d201c16ccc-v-1024x461.jpg)