Безпека на залізниці
З метою підвищення рівня безпеки учнів, що перебувають на об’єктах залізничної інфраструктури працівник ВП Моторвагонне депо Фастів-1 Максимчук А.О. провела профілактично-роз’яснювальну лекцію щодо профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті для учнів 8-х класів.
Пам’ятайте, дотримуючись правил безпеки, ви вбережете і себе і оточуючих від небезпеки. Завжди поблизу залізниці будьте уважні і обережні!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/05f7ea335d822e9284cfa95d73647a2d-—-kopyya-1024x768.jpg)