Спортивні ігри учнівської молоді
Вітаємо команду ліцею, яка виборола 3 місце у змаганнях з нагоди Європейського тижня місцевої демократії “Спортивні ігри учнівської молоді 2023”. Бажаємо подальших спортивних перемог!
![](https://fastiv-lic9.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-28defe17c94604b838b392d35bf5fadb-v-1-768x1024.jpg)
Вітаємо команду ліцею, яка виборола 3 місце у змаганнях з нагоди Європейського тижня місцевої демократії “Спортивні ігри учнівської молоді 2023”. Бажаємо подальших спортивних перемог!